تور طبیعت گردی

نام کاربری
رمز عبور
رمز خود را فراموش کرده ام.

تور

تور گاندو

تور یک روزه

عمار رحیمی

تور كوير مصر (چهارشنبه 25 دی تا جمعه 27 دی)

 

روستای مصر رویایی پنهان در رمل‌های كویر مركزی ایران، شتر سواری در كویر، روستا و نخلستان‌های گرمه، گشت شبانه در كویر، شب نشینی دور آتش و ...
برای مشاهده اطلاعات و تصاوير تور یک روزه کویر مرنجاب، روی تور كوير مرنجاب كليک كنيد

 

 

این تور برای گروه های خصوصی (خانوادگی، دوستانه و ...) در هر تاریخی که شما بخواهید، اجرا می شود؛ برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22518435 (021) تماس بگیرید.

 

تاریخ و زمان حركت: چهارشنبه 25 دی، ساعت 22/ محل حركت: ضلع شرقی ميدان هفت‌تير/ زمان بازگشت: جمعه 27 دی، حدود ساعت 22

 

خدمات: وسیله نقلیه توریستی در اختیار، 2 صبحانه، 1 ناهار، 1 شام، 2 میان وعده، اقامتگاه (خانه روستایی تجهیز شده)، شتر سواری، بیمه (تا سقف 152 میلیون دیه كامل و 2 میلیون هزینه درمانی)، تیم اجرایی و ...

 

لوازم ضروری سفر: شـناسنامه یا كارت مـلی، كفـش مناسـب پیاده روی، پوشـاک مـنـاسـب (بـرای هـوای گـرم و سـرد)، كیـسـه خـواب یا پــتـو مسـافـرتـی، ظـروف شخـصـی (لیـوان،‌ بـشـقـاب، قاشـق، چنـگال)، چراغ پیـشـانی یا چـراغ قـوه، دارو و لوازم بهداشتی شخصی

 

هزینه سفر: 197000 تومان

 

 

اطلاعات بیشتر درباره تور کویر مصر: مصر نام روستایی در شمال شرقی اصفهان است. کویر مصر هم برگرفته از نام همین روستا است. در گذشته ای نه چندان دور فردی به نام یوسف، با احداث قناتی در این منطقه کویری آبادانی را به این کویر آورد و به همین دلیل این منطقه به نام مزرعه یوسف شهرت یافت. بعدها که مزرعه گسترده تر شد، افراد بیشتری در این منطقه ساکن شدند. طبق پیشینه تاریخی که حضرت یوسف در دوره خود عزیز مصر بود، این مزرعه یوسف که دیگر روستا شده بود، نام مصر را به خود گرفت.

 

کویر مصر، روستایی در دل دشت کویر است. اگر نقشه ایران را ببنید قسمتی را در مرکز آن مشاهده می کنید که کمترین آبادی و جاده در آنجاست، کویر مصر هم در همین منطقه واقع شده.

 

قدم زدن روی تپه های شن روان، شترسواری در دل کویر، نیزارهای کویری، تماشای طلوع و غروب زیبای آفتاب در کویر و ... خاطراتی ماندگار را در این تور کویر برای گردشگران به همراه می آورد.

یکی دیگر از جاذبه های پر طرفدار تور کویر مصر شب گردی در کویر و شب نشینی دور آتش در زیر آسمانی پر از ستاره های درخشان است.

 

با هم همسفر شویم و به دور از هیاهوی شهری و روزمرگی به آرمش و سکوت عمیق کویر پناه ببریم و لحظاتی پر خاطره را با هم تجربه کنیم.

 

 

برخی تورهای طبیعت گردی ديگر: تور ارمنستان، تور چهارشنبه سوری، تور کاشان، تور قشم، هنگام و هرمز، تور دریاچه حوض سلطان